ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

Ανακοίνωση για εγγραφές μαθητών

Καλούνται οι κηδεμόνες των μαθητών και μαθητριών του σχολείου μας να προσέρχονται και να εγγράφουν τα παιδιά στο σχολείο μας προσκομίζοντας συμπληρωμένη την υπεύθυνη δήλωση, αντίγραφο της ηλεκτρονικής εγγραφής που έγινε τον Μάιο με κωδικούς του TAXIS καθώς και το  Atομικό Δελτίο Υγείας του Μαθητή. Επισημαίνεται ότι το ΑΔΥΜ έχει ισχύ για τρία χρόνια δηλαδή προσκομίζεται εφαπαξ με την έναρξη των σπουδών των παιδιών στο λύκειο

Εκ της Διεύθυνσης

Ενημέρωση για τον Αγιασμό

Ενημερώνουμε τους μαθητές και μαθήτριες του 1ου Πειραματικού ΓΕΛ Θεσσαλονίκης ότι ο αγιασμός για την έναρξη της σχολικής χρόνιας 2018-2019 θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 11/9/2018 στις 08:45 στους χώρους του σχολείου.

Εκ της Διεύθυνσης

Τελικός Πίνακας Μορίων Εκπαιδευτικών προς απόσπαση
σχολικού έτους 2018-2019

Το ΕΠΕΣ του 1ου Πειραματικού ΓΕΛ Θεσ/νίκης ανακοινώνει τον Τελικό Αξιολογικό Πίνακα των εκπαιδευτικών προς απόσπαση (καθηγητών Φυσικής Αγωγής), για το σχολικό έτος 2018-2019, μετά και την εξέταση των ενστάσεων που υποβλήθηκαν εμπρόθεσμα.

Για να δείτε τον τελικό πίνακα πατήστε ΕΔΩ .