ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

Περιμένοντας τον Γκοντό
Θεατρική παράσταση στο Βασιλικό Θέατρο

Μαθητές και μαθήτριες του σχολείου μας το Σάββατο 31-03-2018 θα παρακολουθήσουν την θεατρική παράσταση του ΚΘΒΕ Περιμένοντας τον Γκοντό στο Βασιλικό Θέατρο.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Μετά από τη διαπίστωση ότι στις 19:00 της 29/3/2018  δεν έχει αποκατασταθεί η υδροδότηση του σχολείου και μετά από τις οδηγίες που δόθηκαν από το δήμο Θεσσαλονίκης

ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΤΑΙ

Να μη λειτουργήσει το 1ο Πειραματικό ΓΕΛ Θεσσαλονίκης - Μανόλης Ανδρόνικος την Παρασκευή 30/3/2018. Ευχόμαστε σε μαθητές, γονείς και καθηγητές ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ  και ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ

Εκ της διευθύνσεως

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ / ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

Αγαπητοί γονείς,

σας πληροφορούμε πως την Τετάρτη 20/12/2017 από τις 1730 έως 2030  θα γίνει η ενημέρωση των γονέων/κηδεμόνων των μαθητών/τριών για την επίδοση τους,  στο χώρο του 1ου Πειραματικού ΓΕΛ Θεσσαλονίκης - Μανόλης Ανδρόνικος.

Κωνσταντίνος Κεραμιδάς