Διαγωνισμός Κοινωνικών Επιστημών

Θέματα 3ου Διαγωνισμού Κοινωνικών Επιστημών
"THINK.ing SO.cially".

Το Σάββατο 9/12/2017 διεξήχθη στο 1ο Πειραματικό Λύκειο Θεσσαλονίκης ο 3ος Διαγωνισμός Κοινωνικών Επιστημών "THINK.ing SO.cially", με συμμετοχή 90 μαθητών από 12 Λύκεια της Περιφερειακής Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Κεντρικής Μακεδονίας. Πατήστε εδώ για να δείτε τα θέματα.

3ος Διασχολικός Διαγωνισμός Κοινωνικών Επιστημών "THINK.ing SO.cially"

Το Σάββατο, 09/12/2017, από τις 9.30 π.μ. μέχρι τις 12.30.μ.μ. θα διεξαχθεί στις εγκαταστάσεις του 1ου Πειραματικού Λυκείου Θεσσαλονίκης ο  3ος Διασχολικός Διαγωνισμός Κοινωνικών Επιστημών "THINK.ing SO.cially".

Συνημμένα θα βρείτε την προκήρυξη  με όλες τις απαραίτητες πληροφορίες όπως

Αποτελέσματα 2ου Διαγωνισμού Κοινωνικών Επιστημών: "THINK.ing SO.cially"

Αναρτώνται σήμερα τα αποτελέσματα του 2ου Διαγωνισμού Κοινωνικών Επιστημών: "THINK.ing SO.cially". Ευχαριστούμε θερμά όλες τις ομάδες για τη συμμετοχή τους, καθώς και τους συνοδούς εκπαιδευτικούς. Θερμά συγχαρητήρια στις ομάδες που διακρίθηκαν. Πατήστε εδώ για να δείτε τη συνολική βαθμολογική κατάταξη και τις ομάδες που διακρίθηκαν.