Εισαγωγή μαθητών στα Πρότυπα Πειραματικά Σχολεία

Εισαγωγή μαθητών στα Πρότυπα Πειραματικά Σχολεία , Σχετικά αρχεία

Αποτελέσματα κλήρωσης
για την εισαγωγή μαθητών/τριών στην Α’ τάξη 2018-19

Σήμερα Παρασκευή 22 Ιουνίου 2018 και ώρα 11:00 πμ, στο σχολείο διεξήχθη η κλήρωση για την εισαγωγή μαθητών της Α Τάξης από τριμελή επιτροπή γονέων  που ορίστηκε από τους ίδιους. Η διαδικασία έγινε ενώπιον των ενδιαφερομένων γονέων, Ακολουθεί  το πρακτικό της κλήρωσης. Επελέγησαν οι τρεις πρώτοι απο τα αγόρια, οι τρείς πρώτες απο τα κορίτσια και ένας απο την ειδική κατηγορία.

Κλήρωση για την εισαγωγή μαθητών/τριών στην Α’ τάξη 2018-19

Το ΕΠΕΣ του σχολείου απευθύνεται στους γονείς και κηδεμόνες μαθητών/τριών που δεν αποφοιτούν από το συνδεδεμένο 2ο Πειραματικό Γυμνάσιο Θεσ/νίκης και έχουν ήδη υποβάλει σχετική αίτηση στην ηλεκτρονική πλατφόρμα της Δ.Ε.Π.Π.Σ. και τους προσκαλεί σε κλήρωση (γενική και ειδική) την Παρασκευή 22 Ιουνίου 2018 και ώρα 11:00 πμ, στο σχολείο. Η κλήρωση θα διεξαχθεί ενώπιον των ενδιαφερομένων γονέων, από τριμελή επιτροπή γονέων, που ορίζεται από τους ίδιους.

Επιλογή μαθητών στην Α Λυκείου Σχολικού έτους 2018-19
του 1ου Πειραματικού ΓΕΛ Θεσσαλονίκης "Μανόλης Ανδρόνικος"

Παρακαλούμε τους γονείς/κηδεμόνες των μαθητών που επιθυμούν να λάβουν μέρος στην κλήρωση για φοίτηση στην Α' Λυκείου του σχολείου μας κατά το σχολικό έτος 2018-19, να ελέγξουν τα στοιχεία των υποψηφίων που αναφέρονται στον συνοδευτικό πίνακα. Σε περίπτωση λάθους να επικοινωνήσουν με το σχολείο.  Η ημερομηνία της κλήρωσης είναι η Παρασκευή 22 Ιουνίου 2018 και ώρα 11:00 πμ.

Εδω μπορείτε να δείτε τον πίνακα Υποψηφίων