Μαθητές,εκπαιδευτικοί,γονείς εν εθελοντική…δράση!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ ΜΗΝΥΜΑ

Πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη, 21-12-2022, στους κοινόχρηστους χώρους του σχολείου μας , το Χριστουγεννιάτικο Bazaar, που διοργανώθηκε από την Ομάδα Εθελοντισμού και τους υπεύθυνους Καθηγητές/τριες (Γκράτζιου Βασιλική, ΠΕ02, Ποιμενίδου Δέσποινα, ΠΕ02, Τσιουπλή Ευγενία, ΠΕ02 και Τσιάμης Αστέριος, ΠΕ11). Στις εκδηλώσεις συμμετείχε και αντιπροσωπεία μαθητών/τριών από το Ειδικό Σχολείο για παιδιά με Σύνδρομο Down (Σύλλογος Συνδρόμου Down Ελλάδας), μαζί με τους συνοδούς καθηγητές/τριές τους.

Σας ευχαριστούμε όλους, γονείς, εκπαιδευτικούς και μαθητές/τριες, που στηρίξατε για μία ακόμη χρονιά την προσπάθειά μας και βοηθήσατε να συμπαρασταθούμε στους συνανθρώπους μας που αντιμετωπίζουν δυσκολίες την κρίσιμη αυτή περίοδο.

Χωρίς εσάς δεν θα ήταν δυνατή η ευόδωση των προσπαθειών μας!

Η υπεύθυνη της Ομάδας Εθελοντισμού

Δέσποινα Ποιμενίδου